katus suitseb

Grrrr, Tore Tali küll,

Läksin siis ka mina täna õue niiöelda talvemõnusi nautima. Kõnniteed olid peaaegu puhtad, lompe minimaalselt. Kiikumas käidud, kuigi kiigeplats oli täielik liuväli. Hoogu lükates pidi varvastega võimalikest küngastest kinni hoidma, et mitte pikali käia. Ok, Mammu magama pandud, edasi. Kuniks. Mul ühe jala talla alune ala seespool saabast(lemmikud) märjana hakkas tunduma, katsusin ja voala, ongi märg. Selge, mul on kummipõhjaga roomikutes auk, kust vesi sisse pääseb. YESS.

Kõnnin siis edasi üritades kuivale jalale keskenduda ise lausudes ” Think happy thoughts, think happy thoughts.” Kuniks. Meil selles rookimata kõnniteede rägastikus Rägavere teel esiratta kinnitus alt vedas ning ratas põhimõtteliselt ausõna peal küljes rippus. YESSSSSSS

Viimased 500m lükkasin vankrit koju kahe tagumise ratta peal.

Seda ratast olen ma korra juba nö parandanud, kui eelmise kuu mainimata ” hüppan koera eest peitu su vankri taha ja tõmban vankri põiki ette endale, nii et mutreid igasse ilmakaarde lendab” seigast mul sellesama eesmise ratta mutter kesteab kuhu lendas ja ma selle ühe ehituspoest saada mutriga asendasin. Toimis päris edukalt, tänaseni.

Ühesnaga mina rohkem oma nina õue ei pista. Aitab.

Kakao ja küpsised, ilmutage end!

kommentaarid | comments

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s