esimene outing peale 9+11kuud

Mamma käis tuulutamas ning kas pole mitte parim moodus selleks Põhja- Tallinna ”uue” koosseisu kontserdi kuulamine?

Kõik tundus justkui sobivat. Kodukandi ”klubi”, tuttava tuttava võidetud priipääsmed ”VIP” paketiga, sealjuures veel mainimata fakti, et mind kolmanda raseduskuu pealt sinnasamma BÄNDI 6 vokalisti sekka arvati ja ma trooni rahuliku südamega enne kui lavalegi jõudnud  mõttes loovutanud olin.

Tookord saatsin neile lambina mõeldud materiali ning, kui R2 ja paar sõpra mulle helistasid ja ütlesid, et kle su nimi hüüti välja, siis mõtlesin rohkem selle peale, et mismoodi lapsehoolduse kõrvalt kontserte anda oleks, kui selle peale kas sõnad selgeks saavad( Sorry PTLN) 😀

Kolm punkti..jalad sain ma kõhualt alles nüüd välja ja seda ka mõneks tunniks!

Aga sellegipoolest oli tore jaurata ja mõelda, et mis oleks olnud kui ning kas ma naudiksin laval olekut samapalju, kui ma naudin täna oma tütart? Selline hea walk down the memory lane, mis näitas mulle, et mul ei kripeldanud midagi, pigem oli see, et pidin kõigile ikka teadustama, et mul 11. kuune tütar on ja et ma katsete ajal 3. kuud rase olin, mis on ka pildilt mu äravajunud näost näha( bussiga Tallinna poole loksudes ikka paar korda üles tahtis tulla) Kuid jah, ega see mu lopergust häält ja teadmatust bändi lugude ja ajaloo osas väga välja ei vabandanud. Kerli oli tubli koduse töö ära teinud, et kõik lood ära oli õppinud ja ajalooga tutvunud.

Ja nende katsetega igalepoole on üldse see jama, et esimestest voorudest enamjaolt läbin, aga siis hakkab jalg all värisema. Kogemust ikka vähe, aga katsu sa ise krt laulda, kui sada hagijat ootab ja vaatab, millal su jalast hea aeg üks tükk haugata oleks. Ma ei karda vist koeri ka niipalju, kui teisi inimesi 😀 Mis ei tapa teeb tugevaks, jajaja.. Inglise keeles on sellekohta uus ütlus:,, What doesent kill you, fucks you up.”

Siit tagantjärele tarkusetera, OLEKS PIDANUD KOOLI AJAL ROHKEM KOGEMUSI OMANDAMA, SEST EELDUSEL OLID SELLEKS LOODUD. Ma nimelt käisin väga armsas Pääsküla Gümnaasiumis Tallinnas Nõmmel, kus oli vägagi akrediteerimata muusikaline kallak. Koolivisioonid, lauluringid, toredad õpetajad jne jne.

Kõige valusam kogemus on muidugi superstaari Viljandi eelvooruga, kus ma selsamal aastal võitnud Rasmusega praktiliselt kõrvuti seisin. Minu viga seisnes selles, et ma sinna esiteks suhtumisega läksin, teiseks olin ma nii pagana kirevalt suvise ” I dont give a fuck” stiiliga neil kohe hambus ning kolmandaks ma saate produtsendi Karelsoni juba enne igasuguseid salvestusi endast välja ajasin. Kuidas ma ta endast välja ajasin? No eks ikka seetõttu, et ma keeldusin karjaga koos reklaamklippide tarvis taamalt ukseni jooksmast ja sealjuures” Eesti otsib Superstaari” karjumast. Vanust juba niipalju, et ei sobi ning teiseks oli mul säärane tervislik seisund kõhuvalu näol, mis igasuguse kargamise ja hüppamise tervel sellel nädalal välistas. Karelson muidugi kõndis kohe ligi, kui ma ootesaalis teiste võtte lõpetamist ootasin, et nö registreerima saaks hakata. Arsti tõendit tahtis veel pealekauba 😀 ( halloo kosmos?!) Pani silma peale ja saatis kaamerad intervjuud võtma, raudlaks. Kõik oligi enamvähem ok selle ajani, kui keset intervjuud( mida ma poleks pidanud hingerahu säilitamiseks andmagi) mu nime kutsuti ja ma kohe saali pidin jooksma..

Mis juhtus poolel teel saali ? NÄRVID 😀

Mis juhtus saalis lauluga, mille ma välja pidin vahetama? KÖKKMÖKK ja kukeleegu 😀

Kus olid mu emotsioonid? kindlasti mitte seal, kus see laul nende olekut eeldas

Kas ma sain antud välja selle, mida ma sinn andma läksin? absoluutselt 😀

Kas ma tahtsin karjuda, joosta ja uut laulu laulda üheaegselt? ohh ei 😀

Kas Mihkel värises? VÄRISES, tõenäoliselt sama tugevalt, kui mu põlved 😀

Oli tore? ütlematagi 😀

Küll ma olen seksu nende roosade küüntega. Hiiglama vahva värk 😀 Ameerikamaa on ikka üks imedemaa, mille mõjutused mind veel pikalt kandsid.

Sain terve pe**etäie artikleid igalepoole alustades elu24st ja lõpetades Õhtulehega. Iga kliki eest 1 euro tuleks oleks (rolex) belissima(Y)

PTLN was round two.

Kolmanda kohta ei oska midagi kommenteerida ja kas tulebki.

Maybe i’ll just keep it between me and my shower walls.

blogjpg (13) blogjpg (34) blogjpg (35) blogjpg (40)

Advertisements

2 thoughts on “esimene outing peale 9+11kuud

kommentaarid | comments

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s