say yes to tantric love

Nagu ma olen varem öelnud, siis see blogi kajastab aega meie ümber. Juhtumisi nägime täna Pealtnägijast saatelõiku tantristlike eluõpetuste järgijatest, mille hulka kuulus ka Tantra Festivali tutvustus. Sellest ma teiega põgusalt rääkida tahangi.

Juba paari aasta vältel on Eestis olles mu kõrvus koputamas tantra, tantra, tantra, kahjuks ei ole mul seni olnud võimalust nö kohale minna. Võiksin ju ka kodus netist infot otsida, kuid see ei ole igapäevaselt ikkagi päris see, kui õpetaja endaga kontaktis olles vajalik teeots pihku saada(kas viimane lause kõlas teile kuidagi imelikult ? :D) Igatahes kavatsen ma tulevikus oma sammud sinna metsade vahele seada, kus kõik need inimesed seltsis ringis pikutavad ja üksteist mudivad. Umbes nagu Jaan Tätte juubelikontsert, aga ilma mudimiseta.

Tore oleks ka piisavalt avatud kaaslane leida, kes minuga selle teekonna ette võtaks. Ilma kihistamiseta. Hakkaks juuksed lokkama, silm särama ja samm tatsuma.

Tutvuge ka teie, või äkki olete juba tuttav? Kuidas oli ning kas lähete veel? Loodan, et Teid see teema ei kohuta ning leiate aja ka mu küsitlusele vastata, mis allpool välja toodud 🙂

Huviga teie vastuseid ootama jäädes,

MJTM(selles postituses peamiselt Mamma)

kommentaarid | comments

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s