MUKSULA

Capture
Õhtust,

Peatun korra teemal  ” MUKSULA”, kus tõenäoliselt on 70 % eesti emadest vanuses alla 45 aasta midagi kas ostnud, müünud või vahetanud.

Tänasel õhtupoolikul üritasin seda ka mina. Nimelt ÜRITASIN. Tegelikkuses ÜRITASIN juba eile sinna oma nodi üles riputada, kuid tüdrukute suuruses 74 kaust oli lootusetult kokku jämmind. Mõtlesin veel, et ok, kiiret pole, proovin homme uuesti, kui aega on. Täna on siis homme. Proovin avada, endiselt näen vaid kommentaare. Noojah, mis seal siis ikka, lisan kommentaari, lisan kaks. Üheltki modelt vastust ei tule. Lisasin siis otse seinale. Läks kolm sekundit mööda, tuleb mingi notification, üritan siis avada, postitus kadunud. MKAY, normaalne. Ühendan siis end selle inimesega, kellelt notification tuli, tema aga vaid ostuhuviline, kes oli üritanud suurust täpsustada. Üritan siis uuesti kaustu avada, ei saa lisada ega müüdavaid esemeid näha. Lisan siis uuesti seinale, tuleb üks kommentaar kelleltki Marja Liisa Eimpilt seal, et seinale postitada ei tohi. Sama isik kusjuures on mind ka eelnevalt üritanud ” sõbraks” panna.  OK, acceptisin kutse, et ongi hea, asja ka nagu.

Kirjutasin siis kirja:
,, Tere Marja, Olen üritanud kaks päeva juba avada 74 kausta ning kas on süsteem nii koos või milles asi, aga ei ole võimalik muud moodi postitust teha kahjuks kui ainult seinale. Juhul kui Sinul kaust avaneb, siis paluksin sul moderaatorina meie pildid ise lisada. Lugupidamisega,”

ning kui te nüüd viisakalt vastust ootaksite, et oma siirale murele lahendus leida, siis tabab teid kohe püänt.

Oooodake,

ooodake..

valmis ?

Ilma ühegi AA, ega OO-ta olen hoopistükkis grupist välja arvatud.

Marjal sai vist mõõt täis.

aga igatahes, kui kellelgi soovi on, siis tahame endiselt oma riidetükid edasi anda Muksulaga või Muksulata.

Päikest 🙂 198637416198665818

2 thoughts on “MUKSULA

  1. Merilin

    See sama lohh eit viskas ka mind välja sest palusin tal oma üks vana kuulutus kustutada , järgmine päev liitusin ja sain suht ruttu uuesti liikmeks ka 🙂

    Like

    Reply

kommentaarid | comments

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s