kui Mammu ja ta Mamma basseinis ligunesid

Heihoo- heihoo, käib töö ja vile koos.. 🙂

Käisime saunatamas & ujutamas. Mammu on ametlikult üks avastamata hülgeliike. Ausalt. 2,5 h kõikides basseinides, kõikides saunades. Kes ütles, et nii väikse lapsega ei saa ?!  ?! ?! ?!

Lõik sarjast: ” Kuidas Mammut JÄLLE koju taheti viia, et teda seal piisava garneeringuga ära süüa.”,#whoarethesepeopleandwhyaretheyharassingme ( tervitused meie uutele sõpradele meditsiinitudengitele, kes Punase Risti kaudu Aafrikasse tahavad minna ja sealt omale käputäis rosinaid koju nunnutamiseks tuua)

Peale selle, et uus hülgeliik Eesti Punasesse Raamatusse sissekannet vajab, sai ka midagi muud põnevat leitud.
Nimelt beebiringkondades kõlapinda saanud Swimtrainer! sattus meie silma alla ning kasutasime võimalust asja kohe uurima asuda. Pealtnäha võib esialgu tunduda, et laps sealt rihmade vahelt ala välja libiseb, kuid reaalsus on see, et mitte kuhugi ta sealt ei libise. Vähe sellest, et see nii mugav lapsele on, on selle kasutegur mammale veel hiiglam. Ma sain vabas vormis oma jalgu siputada, vabas vormis iga mullitava atribuuti otsas istuda ning Mammu oli seejuures minust 60 cm kaugusel, seda kõike minuga koos nautimas. Veel sain ma sellega ka ise ujuda ?! Mammu Swimtraineris oli kui minu abilaud nö, mida enda ees ujudes lükkasin. Meie mõlemi üllatuseks on tegu äärmiselt töökindla abivahendiga ilma milleta ei oleks me kumbki 2,5 h vastu pidanud.

Mammu ja ta Mamma kiidavad !

 

 Päikest !
#swimtrainer, #mammujatamamma, #aquaspa, #rakverelinn

kommentaarid | comments

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s